Samochody osobowe dla przeciętnego Kowalskiego

0
4733
dacia

Jeszcze 15 lat temu posiadanie samochodu było dobrem luksusowym. Dziś jednak sytuacja ma się zupełnie inaczej. Polacy, co prawda, nie mogą sobie pozwolić na zmianę auta co dwa-trzy lata jak zachodni sąsiedzi, ale nie muszą też jeździć sprowadzanymi samochodami z Zachodu.

Rynek motoryzacyjny rozwija się dość szybko. Producenci starają się nas zaskakiwać nowymi modelami, lepszym wyposażeniem, poprawionymi wynikami lub nowatorskim designiem. Nadal wielu Polaków decyduje się na zakup samochodu używanego, ale takim samym zainteresowaniem cieszą się auta z salonu. Mowa w szczególności o takich modelach, które oczywiście są w zasięgu ręki przeciętnego Kowalskiego.

Na polskich dragach coraz częściej można zobaczyć samochody marki, która przez wielu jest krytykowana lub po prostu niedoceniania. Doprowadził do tego stereotyp, że to co rumuńskie to gorszej jakości. Samochody osobowe marki Dacia nie są jednak dla Nowaka czy Kowalskiego złym rozwiązaniem. Wręcz przeciwnie!

Dacia to samochody dedykowane każdemu Polakowi – temu z dużą rodziną, lubiącego SUVy lub Vany. I właśnie takie auta można mieć już za niewielkie pieniądze, bo przykładowo Dacia Lodgy jest dostępna w cenie 37900 złotych.

pic-range

Marka Dacia proponuje samochody, które są ekonomiczne, funkcjonalne, dobrej jakości, a do tego w dostępnym dla przeciętnego Polaka przedziale cenowym. Innymi słowy, równie dobre i nowoczesne auto możemy mieć za mniejszy wkład finansowy. A jest w czym wybierać, bo pełna gama samochodów osobowych marki Dacia jest rozbudowana. Skierowana nie tylko do osób prywatnych, ale także firm. Pełną gamę aut tej marki znajdziesz na stronie: http://www.dacia.pl/samochody-nowe/pelna-gama.

Miłośnicy aut terenowych mogą zachwycić się modelem Duster, który dostępny jest już w cenie 39900 złotych. Ten pojemny samochód jest coraz częściej spotykany na polskich drogach. Nie można się temu dziwić. Pojemność, przebojowość, wyposażenie lub sama funkcjonalność tego modelu mówią same za siebie.

duster

W rozsądnej cenie możemy także nabyć rodzinnego, eleganckiego sedana Dacia Logan, który dostępny jest w cenie 29900 złotych. Ale to nie wszystko! Za te same pieniądze możemy stać się właścicielami przestronnego hatchbacka Dacia Sandero.

sandero

Nic dziwnego, że Polacy coraz częściej przekonują się do samochodów marki Dacia. Atrakcyjna cena aut połączona z wysokiej jakości komfortem jazdy czy wyposażenia to idealne rozwiązanie. Kto wie, może za kilka lat stereotyp tego co rumuńskie przestanie funkcjonować. Póki co, Dacia perfekcyjnie dopasowała się do potrzeb polskiego kierowcy i właściciela samochodu. Potwierdzają to widoczne modele na polskich drogach.

[Głosów:3    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here