Nowoczesne i tanie taxi? To możliwe!

0
3067
Nowoczesne i tanie taxi

Padający przez wiele godzin deszcz, mróz, śnieg, opóźnione autobusy, niestabilna kostka brukowa – czasami bardzo łatwo stracić nerwy, kiedy podróżuje się po mieście. Zwłaszcza, że chyba każdemu z nas zależy na tym, by poruszanie się po Nowym Sączu przebiegało szybko i komfortowo. Na szczęście taxi to usługa, która zawsze świetnie się sprawdza w nawet najbardziej nieprzewidywalnych warunkach!

W KAŻDEJ OPRESJI

Brzydka pogoda, czy złe warunki miejskie, to nie jedyne sytuacje, kiedy nerwowo szukamy w telefonie numeru firmy TAXI. Bardzo często opóźnienie pociągu lub autobusu sprawia, że pod znakiem zapytania staje nasze dotarcie na lotnisko, a to znów oznacza nieprzyjemną możliwość spóźnienia się na samolot i zaprzepaszczenie całego, długo planowanego wyjazdu. Na szczęście w takiej sytuacji często ratunkiem okazuje się taksówka.

Aby jednak zaoszczędzić sobie nie tylko czasu, ale również nerwów – warto przy planowaniu wyjazdów zawczasu zaplanować również sposób dotarcia na lotnisko. Obecnie TAXI posiada specjalną, dedykowaną ofertę Airport Taxi – szybkie transfery z Nowego Sącza na lotniska, oferowane w bardzo przystępnej cenie przez ns.taxi. Świetna możliwość nie tylko dla klientów indywidualnych, ale również dla firm, którym nie obce są wyjazdy biznesowe. Dotarcie na czas na lotnisko nie musi dłużej stresować, a być stałym elementem podróżowania.

KOMFORT

Luksus na wyciągnięcie ręki? Taksówki z klasą? Z CAB PL TAXI – nie mogło być inaczej. Pora zapomnieć o brudnych taksówkach, przesiąkniętych zapachem papierosów. Oferowane taksówki posiadają bardzo wysoki standard, by sprostać potrzebom oraz oczekiwaniom klienta.

Są kwintesencją wysokiej jakości i nowoczesności, ale wciąż przy zachowaniu bardzo atrakcyjnych cen usług.

Podróżowanie nie musi dłużej być nieprzyjemne. Bez względu na to, czy kurs odbywa się w obrębie Nowego Sączu, czy też może w strefie pozamiejskiej – czas spędzony w taksówce z pewnością będzie komfortowy dla pasażera.

Z MYŚLĄ O BIZNESIE

TAXI wychodzi na przeciw zarówno klientom indywidualnym, jak również nie zapomina o klientach biznesowych. Wiedząc, jak ważne jest dobre zorganizowanie w każdej firmie – TAXI przygotowało specjalną ofertę BIZNES TAXI, dostosowaną do potrzeb mikro firm, ale również największych korporacji. Bardzo atrakcyjne warunki współpracy i wysoki standard to podstawa naszej oferty. Z nami biznes się kręci!

NOWA JAKOŚĆ

CAB PL TAXI zdecydowanie zrywa ze stereotypowym wizerunkiem taksówki, w jej miejsce oferując tę samą usługę w nowoczesnym i tanim stylu!

Korzystając z usług firmy, można nie tylko zaoszczędzić, ale również się przekonać jak przyjemne może być poruszanie się po ulicach Nowego Sącza!

Pełen komfort i wygoda za małe pieniądze, a przy tym szybka, ale i bezpieczna jazda, dzięki doskonale przeszkolonym kierowcom taksówek. Tak właśnie wygląda korzystanie z usług TAXI.

Zapomnij o moknięciu w deszczu i spóźnionych autobusach. Wystarczy wybrać (+48) 504 325 888 lub napisać na kontakt@ns.taxi – by w wybrane miejsce dotrzeć na czas!

[Głosów:3    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here