Dacia Duster i Volkswagen Amarok w nowej odsłonie

0
3682
Dacia

Samochody terenowe to najczęściej oczka w głowie właścicieli i z pozoru maszyny idealne. A jednak. Okazuje się, że można je jeszcze bardziej dopasować do swoich potrzeb i spełnić tym samym wiele off-roadowych marzeń. Również właściciele Dacii Duster i Volkswagena Amaroka decydują się coraz częściej na tego typu rozwiązania. A wszystko za sprawą modyfikacji przygotowanych specjalnie dla nich…

Ulepszona Dacia Duster

Dacia Duster to już samochód klasyk – jedno z najlepiej sprzedających się aut segmentu SUV Crossover w Europie. Auto niezwykle nowoczesne, odznaczające się ciekawym designem i rozwiązaniami, które czynią z niego auto chętnie wybierane zarówno przez prywatnych właścicieli, jak i służby mundurowe. – Dacia to auto popularne również wśród firm, które prowadzą działalność w trudnym terenie. – dodaje ekspert z serwisu overlimit.com.

W tej z pozoru idealnej Dacii można jednak wiele zmienić. Modyfikacje oferowane przez profesjonalistów to nie tylko zwiększenie prześwitu, ale również wiele innych rozwiązań. Należą do nich:

  • Montaż płyty osłonowej silnika.
  • Montaż osłony tylnego mostu napędowego.
  • Montaż wyciągarki o dużej mocy.
  • Wyprowadzony dolot powietrza do silnika.
  • Blokada tylnego mechanizmu różnicowego.
  • I wiele innych rozwiązań.

Volkswagen Amarok – jeszcze lepszy

Amarok to auto wyjątkowe. Połączenie niemieckiej, sprawdzonej technologii z funkcjonalnością i niemal idealnymi właściwościami terenowymi. A skoro o nich mowa – okazuje się, że w przypadku Amaroka można je jeszcze poprawić – Decydują się na to szczególnie właściciele o jasno sprecyzowanych i wysokich wymaganiach co do auta terenowego – dodaje ekspert z overlimit.com.

W Amaroku można zatem nie tylko zamontować szereg osłon, zwiększyć prześwit czy zamontować profesjonalną wyciągarkę. Można również postawić na stalowe progi boczne, poszerzyć nadkola czy wykorzystać stalowe płyty osłonowe podwozia.

Nawet takie auta jak Dacia Duster czy Volkswagen Amarok można poprawić. Kluczem jest oczywiście odpowiedni dobór pakietu modyfikacji i zwrócenie się z tym do specjalistów, którzy mają za sobą kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt tego typu działań.

[Głosów:2    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here