Wybierz odpowiednie łożyska stożkowe przez internet!

0
2681
Wybierz odpowiednie łożyska stożkowe przez internet!

Firma Akcesoria CNC, właściciel sklepu internetowego www.ebmia.pl, serdecznie zaprasza do współpracy. Zajmujemy się sprzedażą elementów budowy maszyn i automatyki. Mamy możliwość dostarczenia Państwu różnych elementów: mechaniki, automatyki, sterowania numerycznego CNC, pneumatyki, silniki elektryczne, przekładnie, profile aluminiowe, tworzywa sztuczne, węże techniczne oraz wiele innych części.

Ponadto zajmujemy się sprzedażą praktycznie każdej części: łożyska stożkowe https://www.ebmia.pl/lozyska-rolki-tuleje-slizgowe-lozyska-stozkowe-c-196_140_1329.html , pasy klinowe, pasy zębate, koła zębate, silniki krokowe. Poza gotowymi maszynami, sprzedajemy też narzędzia niezbędne do ich naprawy, bądź konserwacji. Wykonujemy sterowniki numeryczne, tworzymy własne systemy sterowania maszyn, które są przystosowane do Państwa indywidualnych potrzeb. Sprzedajemy elementy automatyki przemysłowej takie jak sterowniki i silniki, serwonapędy, falowniki, sterowniki programowalne PLC, przewody i kable.

Zdjęcie 8

Jak widać prowadzimy ogromną działalność z zakresu sprzedaży części do maszyn. Aby jednak zapewnić Państwu najwyższą jakość, współpracujemy z pewną ilością producentów, którzy cieszą się Państwa zaufaniem. Wybieramy takich producentów jak: GATES, OPTIBELT, BEA, HIWIN, NSK, SKF, INA, THK, LENZE, FENES, FANAR, PAFANA, BISON-BIAL i innych. Są oni topowymi i najlepszymi firmami z zakresu tworzenia maszyn, jak i elementów do nich.

Zdjecie 3

Z myślą o Państwa stawiamy nie tylko na szeroki asortyment, ale i na wysoką obsługę klienta. Zatrudniamy jedynie osoby wykwalifikowane, które w razie potrzeby pomogą Państwu, odpowiedzą na Państwa sugestie. Są to specjaliści z branży, którzy pomogą rozwiązać problemy od najmniejszych do największych. Nasza obsługa klienta cieszy się Państwa zaufaniem, czego dowodem jest ponad 20 tysięcy osób – klientów. A w swoim asortymencie posiadamy ponad 100 tysięcy produktów. I stale rozwijamy się, swój asortyment, by mogli Państwo znaleźć to czego oczekują i potrzebują. Z nami mogą Państwo rozwijać swoje przedsiębiorstwa.

Zdjęcie 2

Poprzez współpracę z najlepszymi możemy zaoferować Państwu produkty charakteryzujące się wysoką jakością, ale i wytrzymałością. Produkty, które oferujemy cechują się znacznie mniejszą awaryjnością, niż np. tańsze zamienniki. Części do takich maszyn to nie są rzeczy, na których warto oszczędzać. Prędzej czy później taka praktyka obraca się przeciwko nam. Firma Akcesoria CNC dba o to, by dostarczać Państwu najlepszy sprzęt, który posłuży lata. Dziękujemy za zaufanie naszym stałym klientom, a nowych zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz składania zamówień. Można to robić za pomocą maila, telefonu i oczywiście za pomocą sklepu internetowego https://www.ebmia.pl/

[Głosów:3    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here