Lokalizator GPS OBD – szybki montaż i mnogość funkcji!

0
545
Lokalizator GPS OBD – szybki montaż i mnogość funkcji

Instalacja modułu GPS nie musi być czasochłonna i inwazyjna – najlepszym tego przykładem jest lokalizator IKOL OBD, który wystarczy włożyć do gniazda diagnostycznego. Moduł zbiera informacje na temat lokalizacji i stanu auta, a dzięki nim masz dostęp do dodatkowych funkcji. Jakich? Zapraszamy do lektury gdzie omówimy wszystkie korzyści!

Kilkusekundowa samodzielna instalacja lokalizatora GPS OBD!

Pierwszy atut lokalizatora GPS IKOL OBD to już sama instalacja. Urządzenie działa na zasadzie plug & play, w związku z czym jego instalacja trwa kilka sekund. Złącze diagnostyczne, do którego jest instalowany moduł GPS znajduje się zazwyczaj pod kierownicą – na wypadek, gdyby lokalizator po podłączeniu przeszkadzał w kierowaniu pojazdem, do zestawu dołączony jest przedłużacz, aby umieścić go w dogodnym miejscu.

Dzięki temu, że instalujesz lokalizator samodzielnie oszczędzasz na kosztach instalacji, które pojawiają się przy bardziej inwazyjnych modułach, np. podłączanych do szyny CAN. Oszczędność dotyczy również czasu – w tym wypadku jest to kilka sekund, natomiast przy podłączaniu zwykłego modułu dochodzi czekanie na wizytę u instalatora oraz sama instalacja.

Jakie funkcje zyskam z lokalizatorem GPS IKOL OBD?

Podstawową funkcją każdego lokalizatora GPS jest podawanie bieżącej pozycji. Nie inaczej jest w przypadku modułu IKOL OBD. Dodatkowo użytkownik zyskuje dostęp do historii przebytych tras nawet do 12 miesięcy wstecz.

Natomiast dalsze funkcje zależą od marki i modelu samochodu. Wśród nich może być między innymi dostęp do prędkości na danej trasie lub informacje o stylu jazdy takie jak gwałtowne manewry. Powyższe informacje można odczytać za pomocą raportów, które wygenerujesz za pomocą zintegrowanego systemu, do którego zyskujesz dostęp po montażu modułu.

Funkcją, o której również warto wspomnieć są alerty, dzięki której masz informacje o aktualnym stanie auta. Alerty konfiguruje się samodzielnie i mogą informować o takich wydarzeniach jak nieautoryzowany ruch pojazdu, odholowaniu, przekroczeniu prędkości czy też wyjechaniu poza wyznaczony obszar. Choć z pozoru te informacje mogą się wydawać nieistotne, to dzięki nim możesz podjąć szybkie działanie, aby np. zapobiec odholowaniu auta lub kradzieży.

Lokalizator GPS IKOL OBD obsłużysz z poziomu smartphone’a!

Lokalizator IKOL OBD to nie tylko prosta instalacja i mnogość funkcji, ale też komfortowa obsługa z aplikacji IKOL Tracker. System można zainstalować na telefonie lub tablecie, a użytkownie jest intuicyjne i dostosowane do potrzeb użytkownika. Takie rozwiązanie pozwala na kontrolę lokalizatora GPS i pojazdu dosłownie z każdego miejsca i o każdej porze – wystarczy dostęp do internetu.

Masz kilka aut lub flotę? IKOL OBD jest właśnie dla Ciebie!

Dzięki szybkiej i prostej instalacji na zasadzie plug & play lokalizator IKOL OBD będzie wspaniałym rozwiązaniem dla osób, które posiadają kilka aut lub flotę. Moduł można szybko przełączać pomiędzy pojazdami i w pełni korzystać z jego funkcjonalności. Takie rozwiązanie będzie doskonałym wsparciem biznesów takich jak wypożyczalnie aut, maszyn rolniczych i budowlanych, a także w szkołach nauki jazdy. Przełączanie lokalizatora pomiędzy obecnie aktywnymi pojazdami to jeden koszt, a szerokie możliwości wykorzystania.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here