Fiat Professional – lider na rynku samochodów dostawczych

0
2595
Fiat Professional - lider na rynku samochodów dostawczych

Jak donoszą najnowsze raporty dotyczące sprzedaży aut w Polsce, Fiat zostawia konkurencję daleko w tyle, zarówno pod względem liczby wyprodukowanych kompaktów, jak i wozów dostawczych. W związku z tym Fiat Professional wciąż pozostaje liderem na rynku, prężnie wspierając rozwój polskich przedsiębiorstw.

Liczby nie kłamią

Sprzedaż detaliczna większa o nieco ponad 76 proc., około 30 proc. więcej rejestrowanych samochodów i niemal 12 tysięcy sprzedanych aut dostawczych – można śmiało powiedzieć, że poprzedni rok w pełni należał do Fiata. Marka zwiększyła swoją sprzedaż, a tym samym utwierdziła konkurencję w przekonaniu, że pod względem sprzedaży samochodów do zadań specjalnych pozostaje niekwestionowanym liderem. Ducato, Doblò, Fiorino, Panda i Talentino, każdy z nich doskonale znany jest polskim przedsiębiorcom, którzy postawili na niezawodność, siłę i wytrzymałość tkwiących w nich możliwości. Potwierdza to zresztą kolejna liczba: nieprzerwanie od 10 lat po polskich ulicach przemieszcza się przeważająca większość lekkich samochodów dostawczych ze znakiem tego włoskiego giganta. W czym tkwi tajemnica sukcesu tych potężnych i zarazem stylowych wozów?

Charakter i siła byka

Samochody dostawcze Fiata łączą w sobie wszystko to, czego poszukujemy: chcąc z jednej strony porządnie zmęczyć maszynę i sprawić, by większość pracy wykonywała za nas, z drugiej zaś przekonać się, że cokolwiek byśmy robili, ona i tak pozostanie niezawodna. Największą sympatią przedsiębiorców cieszy się Fiat Ducato. Dostępny w kilku wersjach stanowi świetną alternatywę i zarazem zapewnia szeroki wybór, do cna zapełniając rynek samochodowy pojazdami nadającymi się do zabudowy, przewozu osób oraz towarów. Łącznie, biorąc pod uwagę wszystkie dostępne opcje, to nieco ponad 300 możliwości. Trudno znaleźć markę, która mogłaby zaprezentować swoim klientom taki wachlarz perspektyw. Co ważne, przy całej swej niezawodności wciąż pozostaje jednym z najlepiej prezentujących się aut na rynku. Linia nadwozia, zderzaki, skośne światła i  przesuwne drzwi tworzą stylową i jednocześnie niezbyt wymagającą bryłę, która urzekła niejedno twarde, męskie serce. Wnętrze jest proste i funkcjonalne. Kokpit znajduje się pod ręką, a liczne schowki pozwalają na to, by poczuć się wystarczająco swobodnie.

Obok Ducato prym wiodą również dwa modele: Doblò oraz Fiorino – mniejsi bracia Ducato, którzy nadają się do poruszania po miejskich, zatłoczonych drogach. Wygodne, z przestrzenią przystosowaną do przewozu drobnych towarów, cieszą się powodzeniem wśród przedstawicieli handlowych. Chcesz dowiedzieć się więcej? Sprawdź aktualne promocje Fiata Professional. Zaproś do współpracy solidnego partnera, który Cię nie zawiedzie.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here