Dacia Duster – samochód, który można idealnie dopasować do swoich potrzeb!

0
3017
Dacia Duster – samochód, który można idealnie dopasować do swoich potrzeb!

Dacia Duster to samochód, który jakiś czas temu niemało namieszał na rynku motoryzacyjnym. Wszystko za sprawą nowoczesnego wyglądu, funkcjonalnego wnętrza oraz atrakcyjnej ceny. Do tego należy również doliczyć możliwość idealnego dopasowania auta do swoich potrzeb. W jaki sposób? Zobaczmy.

Co takiego ma w sobie Dacia Duster?

Fani tego samochodu nie mogą się nadziwić, że w tej kategorii cenowej powstało takie cacko – warto dodać, że obecnie jest to jedno z najlepiej sprzedających się aut segmentu SUV Crossover w Europie. – Użytkownicy docenili tę maszynę za wiele rzeczy, kluczowy jest oczywiście korzystny stosunek jakości do ceny, ale nie tylko. W Dacii Duster wykorzystano całą gamę sprawdzonych już rozwiązań – silnik, który sprawdził się w Renault, elementy zawieszenia i napędu 4×4 z Nissana. Do tego wszystkiego należy doliczyć doskonałe właściwości terenowe auta, które uzyskano dzięki zastosowaniu sporego prześwitu, możliwości blokowania na stałe napędu 4×4 czy też dużym kątom natarcia i zejścia. – mówi ekspert z serwisu overlimit.com.

Jak dopasować Dacię Duster do swoich potrzeb?

Okazuje się, że właściwości terenowe, parametry auta oraz jego cena to nie wszystko. O jego popularności przesądza także możliwość idealnego dopasowania do potrzeb konkretnego użytkownika. Wszystko za sprawą pakietów modyfikacji, które oferowane są coraz częściej na naszym rynku. – Na modyfikacje decydują się zarówno prywatni właściciele, jak i przedstawiciele firm czy służb mundurowych. Oferujemy im aż trzy pakiety takich zmian. Dla porównania tylko powiem, że w pierwszym (podstawowym) zwiększamy prześwit, montujemy profesjonalne opony terenowe i elementy przywracające geometrię. W najbardziej rozbudowanym pakiecie poza tymi, znajdują się również takie modyfikacje, jak: montaż wyciągarki o dużej mocy, montaż szeregu osłon, zabezpieczenie układu napędowego przed wodą, wyprowadzenie dolotu powietrza do silnika i wiele więcej. – dodaje ekspert z overlimit.com.

Dacia Duster to auto nie tylko dla wąskiego grona zakochanych w off-roadzie użytkowników. Doskonale sprawdzi się również w mieście czy nawet jako auto rodzinne. Przekonuje do niego cena, parametry i oczywiście możliwość dopasowania do potrzeb każdego kierowcy.

[Głosów:4    Średnia:3.8/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here