5 podstawowych pytań, które powstają podczas zmiany koloru samochodu przy użyciu folii

0
3680
5 podstawowych pytań, które powstają podczas zmiany koloru samochodu przy użyciu folii

Postanowiliśmy poszerzyć swoją wiedzę na temat zmiany koloru samochodu przy użyciu folii, dlatego zwróciliśmy się do fachowców firmy NZauto, która specjalizuje się w tej branży i postawiliśmy podstawowe pytanie.

Postanowiliśmy poszerzyć swoją wiedzę na temat zmiany koloru samochodu przy użyciu folii, dlatego zwróciliśmy się do fachowców firmy NZauto, która specjalizuje się w tej branży – zmiana koloru auta – i postawiliśmy podstawowe pytanie.

Jak długi jest termin esploatacji folii?
Termin eksloatacji folii zależy od warunków ekspoatacji pojazdu. W zwykłych warunkach jazdy po mieście lub autostradzie termin eksploatacji folia wynosi około pięciu lat. Jeśli chodzi o pojazd terenowy, regularnie używany np. podczas polowania w lesie, okres ten będzie zmniejszony o połowę. Na jahtach regularnie ekspoatowanych zauważalne ślady zużycia powstają za dwa lub trzy sezony.

Czy dają Państwo gwarancję?
Czas trwania gwarancji na wykonanie usług wynosi jeden rok. Gwarancja producenta na materiały – od trzech do pięciu lat, zależy od rodzaju folii. W razie ujawnienia wadliwej folii wysyłamy reklamację firmie dostawcy. Jeśli fabryka akceptuje wniosek o udzielenie gwarancji, klient otrzymuje zamianę bezpłatnie, w razie braku akceptuji – sprawa nie jest traktowana jako gwarancja. Przy zakupie materiałów przeprowadzana jest kontrola wejściowa, więc używanie celowo uszkodzonego winylu jest niedopuszczalne

Jaki jest koszt oklejania samochodu?
Cena usług zależy od ilości i rodzaju użytych materiałów oraz złożoności osadzania powłoki. W związku z tym koszty w każdym konkretnym przypadku mogą się znacznie różnić. Sprecyzować ceny podstawowych usług lub omówić konkretny projekt pomoże menedżer firmy.

Jak długo trwa oklejanie samochód?
Oklejanie przedniej części samochodu (laminowanie folią ochronną) zajmuje pół dnia, oklejanie całego pojazdu – 4-5 dni. Jeśli chodzi o ekskluzywny skomplikowany technicznie projekt, np. oklejanie aut chromem, okres realizacji wyniesie 10 dni roboczych.

Czy trzeba umyć samochód przed oklejaniem?
Oklejania folią dokonuje się tylko na oczyszczonej powierzchni, zatem pojazd musi być czysty, ale bez wosku lub podobnej obróbki.
Otóż mamy odpowiedzi, a więc pozostaje tylko wybrać rodzaj oklejania: laminowanie folią ochronną, oklejanie folią matową, zmiana koloru, oklejanie auta chromem lub strip design, a następnie zwrócić się do NZauto.

Materiał promocyjny.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here