Serpentynit do silnika – wykorzystanie właściwości ceramiki

0
579
Serpentynit do silnika

Szukasz sposobu na zapewnienie silnikowi maksymalnej ochrony? Zależy Ci na jak najdłuższej eksploatacji pojazdu? Poznaj innowacyjne produkty maki Mihel i przekonaj się jakie wspaniałe właściwości posiadają nasze oleje i dodatki z serpentynitem. Zapraszamy.

Najnowsza technologia w serpentynitach EP500 Mihel

Niespotykaną skuteczność działania i kompleksową ochronę wszystkich podzespołów w silniku produkty Mihel zawdzięczają zastosowaniu nanotechnologii. Korzystając z najnowszych odkryć tego działu nauki, jesteśmy w stanie skorzystać z metod pozwalających nadawać naszym preparatom dowolne właściwości już na poziomie cząsteczkowym. W ten sposób możemy precyzyjnie wybrać cechy, jakimi ma wyróżniać się nasz produkt. 

Takie innowacyjne działania pozwoliły nam na stworzenie serpentynitów EP500 – nowoczesnych preparatów zapewniających jeszcze lepszą ochronę przed szkodliwym tarciem. Świetnie zabezpieczają i regenerują poszczególne układy oraz wszystkie ich elementy przed zużyciem. W ten sposób użytkownik pojazdu jest w stanie do minimum zmniejszyć ryzyko uszkodzenia i występowania awarii. Są to produkty bardzo łatwe w użytkowaniu – używa się ich jako dodatków do skrzyni biegów, oleju czy układów wspomagania. 

Nasze serpentynity posiadają doskonałe właściwości rewitalizujące, co znacząco przełoży się na żywotność każdego układu. Zapewniają one skuteczną ochronę jednostki nawet do 120 000 km. Wykorzystując nanotechnologię, udało nam się stworzyć środki wyróżniające się doskonałymi właściwościami przewodności cieplnej. W ten sposób doskonale zabezpieczają i regenerują układy oraz wszystkie ich elementy przed zużyciem, co zmniejsza ryzyko wystąpienia awarii

Oleje ceramiczne w ofercie Mihel – zaufaj doskonałym opiniom naszych klientów

produkty Mihel zyskują coraz większa popularność na rynku, a wszystko dzięki najwyższej jakości, która poparta jest nie tylko subiektywnymi opiniami, ale przede wszystkim licznymi testami – zarówno w laboratoriach, jak i w warunkach na drodze. Oleje ceramiczne Mihel spełniają wszystkie najważniejsze normy jak ACEA czy API. W sprzedaży posiadamy środki smarne dopasowane zarówno do silników benzynowych, jak i wysokoprężnych.

Serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty na naszej stronie internetowej. Jesteśmy przekonani, że wprowadzana w produktach Mihel technologia stanowi przyszłość branży motoryzacyjnej. Oleje ceramiczne do silników to innowacyjne produkty, którym zaufali klienci nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Dołącz do szerokiego grona zadowolonych użytkowników i zapewnij nowe życie dla swojego pojazdu – zapraszamy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here