Przyciemnij szyby w swoim aucie

0
2305

Chyba każdy z nas chciałby jeździć jak najbardziej efektownym autem. Jest wiele sposobów na to, aby nawet najzwyklejszy model samochodu uczynić przynajmniej nieco bardziej atrakcyjnym. Jeden z takich sposobów, to przyciemnianie szyb. Jeśli chcesz go zastosować, a mieszkasz w Gnieźnie lub okolicach, warto skorzystać z oferty firmy Przyciemnienie.pl.

Dlaczego warto

W miesiącach wiosennych i letnich słońca jest najwięcej i czasami operuje ono bardzo mocno. Za mocno. Potrafi oślepić kierowcę do tego stopnia, że może stracić panowanie nad kierownicą albo choćby na moment przestać obserwować to, co dzieje się na drodze. Jeżeli jest na niej duży ruch, do nieszczęścia brakuje naprawdę niewiele. Mając przyciemnione szyby w aucie, zyskujemy to, że słońce nie oślepi nas i zdążymy zareagować. Czyli przyciemnienie daje nam większy komfort jazdy oraz większy spokój.

Nie do przecenienia są też walory estetyczne. Chyba każdy z nas chce jeździć ładnym autem. Przyciemnienie foliowe, jakie stosuje firma Przyciemnienie.pl, zarówno w odniesieniu do szyby przedniej, tylnej, jak i bocznych, z całą pewnością sprawi, że pojazd będzie ładniejszy.

Wracając do względów bezpieczeństwa. Oczywiście sama folia przyciemniająca nie zabezpieczy nas przed wypadkiem. Nie mamy wpływu na to, co na drodze zrobią inni i możemy być uczestnikiem kolizji. Jednakże posiadanie folii przyciemniającej całkiem dobrze zabezpiecza przed dostaniem się do środka odłamków szkła, zmniejsza więc ryzyko zranienia.

Bezpieczniejsze dzięki folii przyciemniającej jest to, co zostawimy w środku. Zmniejsza ona bowiem widoczność dla osób z zewnątrz, a tym samym oddala pokusę włamania się do samochodu. Ograniczenie widoczności daje nam jednocześnie większą intymność.

Na końcu, choć wcale nie najmniej ważny, jest czynnik zdrowotny. Folia przyciemniająca poza zmniejszeniem rażenia oraz nagrzewania się wnętrza auta chroni również przed promieniami UV. Im lepszej jakości folia, tym lepiej chroni. A Przyciemnienie.pl stosuje markową folię firmy 3M, która posiada wszelkie niezbędne atesty.

Atrakcyjne ceny

Do skorzystania z usług firmy Przyciemnienie.pl poza powyżej opisanymi względami, powinny zachęcić również bardzo atrakcyjne, wręcz niskie ceny. Gnieźnieńska firma nie pobiera żadnych opłat za dojazd do klienta. Przy nałożeniu folii na szybę nie wykonuje się demontażu tapicerki ani szyb samochodowych. Twoje auto w jej rękach jest całkowicie bezpieczne.

[Głosów:2    Średnia:5/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułMówisz „Renault Scenic”, myślisz „komfort i ekonomia”
Następny artykułSzyby do ciągników

Motoryzacją interesuje się od wczesnych lat 90. To wtedy stawiałem swoje pierwsze kroki związane z mechaniką samochodową. Jestem wiernym fanem niemieckich marek, a jedną z nich użytkuję na co dzień :-)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here