Niewielkie zmiany – spektakularny efekt! Odkryj nowy charakter twojego auta!

0
3695

Jeśli jesteś posiadaczem niezłego sportowego auta lub limuzyny klasy premium, a jednak ruszając w dłuższą trasę czujesz, że czegoś ci brakuje, by czerpać prawdziwą radość z jazdy, nic straconego! Dziś podpowiadamy, jak odkryć na nowo wyjątkowy charakter swojej maszyny. Chodzi nie tylko o jej właściwości jezdne, ale także twoje poczucie indywidualizmu i styl.

Dodatkowe oświetlenie                                   

Zacznijmy od drobnego detalu. Jeśli w twoim aucie fabrycznie nie uwzględniono halogenów, możesz się na nie zdecydować wraz z instalacją nowych świateł przeznaczonych do jazdy dziennej. Jest to rozwiązane bezsprzecznie poprawiające komfort podróży i bezpieczeństwo. Dodatkowo ten dość skromny drobiazg nieco modyfikuje styl auta. Jednocześnie ingerencja jest na tyle niewielka, że twoja maszyna nie straci swojego wyjątkowego charakteru.

Opony oznakowane – maksymalna przyjemność z jazdy

Przejdźmy teraz do kluczowej zmiany. Auta, które służą czemuś więcej niż dojazdowi do pracy, charakteryzują się ponadprzeciętnymi osiągami. Za nimi nie stoją jedynie moc silnika i harmonijne działanie wszystkich podzespołów. Na przyjemność i komfort jazdy w dużej mierze wpływają także opony, a w tej kwestii nie ma lepszego sposobu na poprawę osiągów, niż wyposażenie samochodu w homologowane opony oznakowane. Czym się one charakteryzują? Rekomendacją producenta, która nie wynika z przypadku. Wręcz przeciwnie – narodziny takich opon dzieją się równolegle z projektowaniem konkretnego modelu i serii samochodów. Inżynierowie pracujący nad ogumieniem w każdym aspekcie współpracują z twórcami samochodu. Efektem są najlepsze osiągi, niezwykła precyzja wykonana i współpraca z elektroniką. Opony takie jak Pirelli P Zero, które debiutowały jako ogumienie aut wyścigowych, szybko rozprzestrzeniły się na auta seryjne. Dziś nie chodzi już wyłącznie o supersamochody i auta sportowe. Jeśli posiadasz z limuzynę z mocnym silnikiem, pewnie również znajdziesz do niej opony dedykowane. Niedługo wspomniana seria P Zero umożliwi także personalizację kolorystyczną zaczerpniętą z technologii wykorzystywanych w Formule 1. Twoje auto jest przecież częścią twojego stylu, zatem warto szukać również takich inspiracji.

Nowe nagłośnienie

Niezależnie od upodobań muzycznych z pewnością posiadasz ulubione kawałki, których słuchanie sprawia ci wyjątkową przyjemność i dodaje werwy podczas pokonywania dłuższych tras. Jeśli kupując auto, wybrałeś zwykły radioodbiornik, czas naprawić ten błąd. Stacja multimedialna z interfejsem bluetooth, a także nawigacją GPS, jeśli jej nie posiadasz, będzie dobrym wyborem.

Rękawice samochodowe

W pierwszych latach rozwoju motoryzacji rękawice do prowadzenia samochodu stanowiły nieodłączny atrybut szanującego się kierowcy. Dziś, chociaż dżentelmen może za kierownicą zrezygnować z długiego białego szalu, wcale nie musi zapominać właśnie o ochronie dłoni. Na rynku znajdziesz zarówno eleganckie skórzane modele, jak i bardziej sportowe – z perforacją ułatwiającą wietrzenie dłoni. Pokonując setki kilometrów, naprawdę odczujesz większy komfort, trzymając kierownicę. Poza tym design rękawic możesz z łatwością dobrać do swojego stylu i charakteru auta. Udostępniają je zarówno wiodące marki samochodowe, jak i cenieni producenci galanterii.

[Głosów:10    Średnia:3.5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here