Myślisz nad leasingiem Mazdy? To może być bardzo dobry wybór do Twojej firmy

0
2316
leasing Mazdy

Mazda nigdy nie okupowała czołowych pozycji w rankingach sprzedaży nowych aut w Polsce. Wynika to jednak głównie z faktu, iż nie są to samochody tanie. Z drugiej strony Mazda ma wręcz legendarną opinię w naszym kraju, uchodząc za producenta aut całkowicie bezawaryjnych. To znajduje odzwierciedlenie w wyborach przedsiębiorców, którzy bardzo chętnie decydują się na leasing Mazdy. Także rozważasz tę opcję? Sprawdź, dlaczego to może być doskonały wybór.

Niezawodność Mazdy

Poszczególne modele Mazdy od lat brylują w rankingach niezawodności, co jest ważnym argumentem przemawiającym za wybraniem samochodu japońskiej marki. Mazda przykłada ogromną wagę do szczegółów, produkuje swoje auta w Japonii, co ma bezpośrednie przełożenie na ich trwałość.

Użytkownicy Mazdy w zdecydowanej większości chwalą sobie ten wybór i pozostają przy marce na wiele lat. Wybierając auto do firmy, które musi na siebie zarabiać, a przy tym dobrze się prezentować i zapewniać wysoki komfort oraz bezpieczeństwo jazdy, warto poważnie rozważyć właśnie jeden z modeli Mazdy.

Atrakcyjne modele do wyboru

Zdecydowanie największym hitem sprzedaży japońskiej marki jest SUV CX-5. To najlepiej sprzedający się model Mazdy w naszym kraju, czemu też trudno się dziwić, gdy weźmiemy pod uwagę jego fantastyczny design, pojemność, funkcjonalność i nowoczesne oraz oszczędne wersje silnikowe.

Oferta leasingu Mazdy obejmuje również takie modele, jak CX-60, 2, MX-30, 6, 3 czy CX-30.

Niewielka utrata wartości

To niewątpliwa zaleta samochodów japońskiego producenta, na którą zwróci uwagę każdy przedsiębiorca. Niska utrata wartości pozwala korzystnie sprzedać auto wykupione z leasingu, a uzyskaną w ten sposób kwotę przeznaczyć np. na wpłatę inicjalną do kolejnego leasingu.

Leasing pozwala użytkować samochód Mazdy bez angażowania dużych środków finansowych na start

Modele Mazdy należą do najdroższych w swojej klasie, z czego trzeba sobie zdawać sprawę. Przedsiębiorca, który nie dysponuje wystarczającymi środkami na zakup gotówkowy, może jednak postawić na leasing, gdzie zaangażowanie finansowe na start jest znacznie mniejsze, a wysokość miesięcznej raty można precyzyjnie dopasować do sytuacji ekonomicznej firmy.

Sprawdź oferty leasingu Mazdy

Pozostaje jeszcze ostatnia, kluczowa dla przedsiębiorców kwestia: koszty. Ile kosztuje leasing Mazdy? Czy możesz sobie pozwolić na skorzystanie z tej formy finansowania samochodu? Wszystkiego dowiesz się ze strony iBemo.

iBemo to platforma internetowa, na której znajdziesz gotowe oferty leasingu Mazdy i innych marek dostępnych u autoryzowanych dealerów Grupy Bemo. Z poziomu platformy samodzielnie skonfigurujesz parametry oferty, dobierzesz opcje dodatkowe i poznasz ostateczny koszt finansowania. Umowę możesz zawrzeć online, bez wychodzenia z domu, a samochód odbierzesz w wybranym spośród kilkunastu salonów Grupy Bemo w całej Polsce.

Ofert leasingu Mazdy szukaj na https://ibemo.pl.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here