Mactronic wprowadza do oferty nową serię – lamp dla warsztatów i serwisów samochodowych

0
2686

Dostosowana do wymagań zarówno autoryzowanych serwisów samochodowych różnych marek, jak i do potrzeb mniejszych warsztatów nowa seria produktów firmy Mactronic – Beemer – właśnie znalazła się w ofercie producenta. W skład linii wchodzą cztery nowe lampy i latarki.

Rynek motoryzacyjny dynamicznie rośnie. W samym tylko sierpniu zarejestrowana została rekordowa liczba 56 tys. nowych samochodów osobowych. Wraz ze zwiększającą się liczbą poruszających się po polskich drogach pojazdów, rośnie także popyt na usługi warsztatowe – mowa w tym przypadku zarówno o autoryzowanych serwisach, jak i zyskujących na znaczeniu placówkach mniejszych przedsiębiorców. Dziś dobry warsztat to nie tylko kompetentna obsługa. To także nowoczesny i trwały sprzęt, który personelowi da komfort pracy, a klientom odpowiedni poziom wykonania usługi.

Nieodzownym elementem wyposażenia serwisów i warsztatów jest sprzęt oświetleniowy – lekkie, odporne na zabrudzenia i uszkodzenia lampy, oświetlające zarówno najgłębsze zakamarki podwozia, jak i wszystkie elementy znajdujące się pod maską samochodu.

W myśl rozwoju technologicznego oraz rosnących wymagań rynku motoryzacyjnego, firma Mactronic wprowadziła do sprzedaży nową serię produktów dedykowanych warsztatom samochodowym.

Nowoczesność, odporność na uderzenia i zabrudzenia, trwałość, energooszczędność oraz komfort użytkowania dzięki odpowiedniemu dostosowaniu produktu do specyfiki pracy w warsztacie – tak w skrócie opisać można podstawowe cechy serii Beemer, w skład której wchodzą cztery lampy. Ich zastosowanie, zależnie od aktualnie wykonywanej w warsztacie samochodowych czynności, pozwoli na bezpieczne i optymalne rozświetlenie nawet najtrudniej dostępnych miejsc czy to pod maską czy w podwoziu pojazdów.

„Do procesu projektowania serii Beemer podeszliśmy kompleksowo i praktycznie. Obserwując dokładnie sposób i przebieg pracy w warsztatach samochodowych, skupiliśmy się na wszystkich jej fazach. Stąd w serii znalazły się cztery produkty, które powinny odpowiedzieć na wymagania nawet najbardziej wymagających jednostek warsztatowych” – mówi Piotr Wychowaniec, ekspert Mactronic.

Nieodzownym elementem sprzętu oświetleniowego w warsztacie jest lampa oświetlająca komorę silnia, generująca mocny i regularny strumień światłą, który dotrze do najbardziej ukrytych jej części. Beemer CLQ świeci z mocą 1200 lumenów i jest urządzeniem przenośnym. Sprzęt można zawiesić na specjalnym haku pod maską, obrotowe łożyska ułatwiają operowanie strumieniem światła, dzięki czemu swobodnie można zmieniać kąt padania oraz zmianę aktualnie oświetlanego miejsca. Sam uchwyt lampy jest posiada regulowany zasięg (od 1360 do 2060 cm), co zwiększa elastyczność i uniwersalność zastosowania.

Kolejną lampą nowej serii Beemer jest wielozadaniowy zestaw warsztatowy Beemer 4, w skład którego wchodzą:

  • baza latarki,
  • głowica z fokusem,
  • głowica kątowa 360d UV + white,
  • głowica z kablem, akumulator,
  • inspekcyjna głowica z funkcją fokus

oraz

  • zasilacz 230V
  • kabel USB,
  • dedykowana walizka.

Głowica kątowa wyposażona została w funkcję UV i w znacznym stopnu wspiera proces diagnozowania układów klimatyzacyjnych w samochodach. Natomiast głowica inspekcyjna z funkcją Focus daje możliwość skierowania źródła światła w miejsca, których doświetlenie zwykłą latarką jest albo niemożliwe albo bardzo utrudnione. Zakończona giętką końcówką lampa posiada źródło światła LED o mocy 180 lumenów i jest kluczowym elementem wyposażenia zespołów inspekcyjnych nadzorujących kontrolę jakoś w serwisach samochodowych.

Następnym produktem serii Beemer jest latarka ręczna Beemer LTG, która dodatkowo wyposażona została w specjalny hak oraz magnes ułatwiające mocowanie. Jest to poręczny i lekki produkt, zapewniający równomiernie rozprzestrzeniające się światło na większej powierzchni dzięki zastosowaniu diod 6500K.

Ostatnią lampą serii Beemer jest Beemer Base – latarka warsztatowa ze stacją dokującą. Sprzęt jest wyposażony w użytkowy hak oraz uchwyt magnetyczny, który ułatwia  przytwierdzenie go w wygodnym dla mechanika miejscu.

Wszystkie produkty wchodzące w skład serii Beemer są  już dostępne w sprzedaży .

MACTRONIC

* * *

Mactronic jest funkcjonującym od 29 lat największym w Polsce i jednym z największych w Europie producentów sprzętu oświetleniowego najwyższej jakości, przeznaczonego przede wszystkim dla profesjonalistów (służb mundurowych, ratunkowych, militarnych), ale też dla użytkowników domowych, turystów, majsterkowiczów, rowerzystów, sportowców i wielu innych grup.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here