Chcesz zmieniać samochód na nowy co kilka miesięcy? Sprawdź naszą subskrypcję

0
863
Chcesz zmieniać samochód na nowy co kilka miesięcy

Coraz popularniejszą usługą świadczoną przez wypożyczalnie samochodów staje się tzw. Wynajem abonamentowy. Jego najbardziej charakterystyczną cechą jest duża elastyczność. Nie tylko nie stajemy się niewolnikami podpisywanej umowy (możemy z niej zrezygnować, nie ponosząc kosztów, już nawet po pierwszym miesiącu korzystania z subskrypcji), ale także płacimy miesięcznie stałą kwotę za wynajem samochodu. W praktyce umożliwia nam to wymienianie samochodu na nowy nawet co kilka miesięcy.

Możliwości stwarzane przez średnioterminowy wynajem

Poza elastycznością, główną cechą wynajmu średnioterminowego jest jego dostępność. Proces wypożyczenia nie jest skomplikowany i nie stawia na naszej drodze uciążliwych formalności. Wypożyczalnie, takie jak np. Flex To Go, oferują najnowsze pojazdy z rocznika 2021/2022 dostępne od zaraz. Warto przy tym nadmienić, że często są to najnowsze modele wielu popularnych marek motoryzacyjnych. Jednocześnie, decydując się na wykupienie subskrypcji w wypożyczalni, zyskujemy dostęp do pakietu niezbędnych ubezpieczeń (AC/OC/NNW). Do naszej dyspozycji jest też pełnozakresowe serwisowanie auta, Assistance 24/7 oraz pojazd zastępczy w przypadku awarii. Czyni to wynajem subskrypcyjny bardzo atrakcyjną propozycją dla osób, które cenią sobie wygodę i oszczędność – zarówno czasu, jak i pieniędzy. Dodatkowo każdy klient ma możliwość ustalenia dogodnego dla siebie limitu kilometrów do miesięcznego wykorzystania. Choć zazwyczaj domyślnie wynosi on 1000 km, tak nic nie stoi na przeszkodzie, aby wypożyczający go zwiększył.

Cena wynajmu abonamentowego

Wynajem średnioterminowy jest rozwiązaniem optymalnym ekonomicznie zarówno dla przedsiębiorców, jak i dla osób prywatnych. Ci pierwsi chętnie decydują się na abonament w wypożyczalni, kiedy potrzebują samochodów tylko tymczasowo – najczęściej w charakterze pojazdów przedkontraktowych albo aut niezbędnych na czas jakiegoś sprecyzowanego zlecenia. Z kolei osoby prywatne korzystają z tego rozwiązania na przykład w sytuacji, kiedy nie mogą sobie pozwolić na zakup nowego auta bądź chcą przetestować samochód przed zakupem. Dobra wiadomość dla wszystkich – miesięczna cena wynajmu abonamentowego zaczyna się już w okolicach 1300 zł. Oczywiście rośnie ona adekwatnie do naszych oczekiwań i potrzeb. Choć przy wyborze auta powinniśmy kierować się przede wszystkim jego klasą, tak nie bez znaczenia pozostają osiągi i wyposażenie pojazdu. Dopłacimy też do zwiększenia wspomnianego wcześniej limitu kilometrów. Odejdzie nam za to dużo opłat eksploatacyjnych, co sprawi, że wynajem wciąż będzie dużo bardziej opłacalnym rozwiązaniem od zakupu nowego samochodu.

Z jakiej wypożyczalni skorzystać

Kiedy zapadnie już decyzja o skorzystaniu z usług wypożyczalni samochodów, warto rozejrzeć się za taką firmą, która spełni nasze oczekiwania i potrzeby. Rynek w Polsce wypełniony jest po brzegi całym mnóstwem przedsiębiorstw oferujących tego typu usługi. My powinniśmy jednak zwracać uwagę na wypożyczalnie, których oferta ma jak najlepszy stosunek ceny do jakości. Za taką firmę z pewnością uchodzi wypożyczalnia Flex To Go. Cechują ją nie tylko niskie ceny wypożyczenia, ale także fachowa i kompetentna obsługa klienta. Odpowiednio wykwalifikowany personel nie tylko pomoże nam przy podpisywaniu umowy, ale także w  trakcie korzystania z pojazdu. Jeśli zdecydujemy się zapoznać z usługami świadczonymi przez wymienioną wypożyczalnię, to wystarczy, że wejdziemy na jej stronę internetową: www.flexmidrent.pl.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here