Boxy dachowe

0
1958
Boxy dachowe

Skrzynia na dach to akcesorium samochodowe, które pomaga zwiększyć ładowność auta. Pospolity box dachowy to sztywna skrzynia, montowana wzdłuż dachu samochodu z zawieszaną pokrywą i zatrzaskiem. Zapewnia dodatkową przestrzeń w samochodzie i bezpieczny transport dodatkowego ładunku, który nie mieści się w przedziale bagażowym. Osobiste rzeczy, takie jak torby lub walizki mogą być w nich przechowywane, podobnie jak sprzęt sportowy lub do campingu: przykładowo narty, snowboardy, sprzęt wędkarski, namioty.

Fani aktywnego stylu życia mogą wziąć ze sobą wszystko czego potrzebują na wycieczkę z tego typu akcesorium, gdyż box dachowy zapewnia szybki dostęp do ładunku. Ponadto, w porównaniu do normalnych bagażników dachowych, tego typu sprzęt pomoże Ci chronić ładunek i nie pogorszy aerodynamiki Twojego auta. Większość bagażników dachowych ma opływowy kształt i nawet wyglądają stylowo. Inną zaletą boxów dachowych jest ich szybka i łatwa instalacja – nie potrzeba żadnych innych specjalnych umiejętności, by je zamontować. Trzeba zauważyć, że potrzebujesz bagażnika dachowego do montażu boxa dachowego na swoim aucie. Wiedz również, że wykorzystanie boxów dachów wymaga stosowania się do ograniczeń prędkości i wysokość prześwitu (na przykład na parkingu).

Dostępne są różne typy boxów dachowych, które wyróżnia się ze względu na: Pojemność. Zależy od tego jak wiele bagażu planujesz ze sobą wieźć. Dostępne są boxy dachowe o pojemności 250, 320, 470 i 580 litrów. Kolor. Są boxy czarne, białe, srebrne itd. Większość boxów jest dostępnych w kolorze czarnym lub srebrnym.

Kształt. Box dachowy może być szeroki i krótki, długi i wąski, itp., w zależności od ładunku.

Materiał. Box dachowy może być wykonany z plastiku (twardy box dachowy) lub z tkaniny (miękki). Ten drugi jest tani, waży mniej, ale zapewni mniejsze bezpieczeństwo ładunku podczas podróżowania. Ponadto, boxy dachowe różnią się stroną otwarcia, więc mogą być otwierane z określonej strony lub obu stron. Mogą mieć zamek na kluczyk, wewnętrzne paski do mocowania ładunku. Wybierając box dachowy w sklepie online Czesciauto24.pl, weź pod uwagę parametry określone powyżej, by dokonać dobrego zakupu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here