Fotelik samochodowy – gdzie kupić?

0
3451

Obowiązujące przepisy prawa nakazują przewożenie dzieci do 150 cm wzrostu w specjalnych fotelikach pod karą grzywny. Mobilni rodzice kupując wózek dla dziecka powinni również pomyśleć o foteliku. Dzięki niemu będą mogli bezpiecznie i legalnie przewozić swoje dziecko na tylnym siedzeniu samochodu.

Jaki fotelik wybrać?

Obecnie dostępne są w sprzedaży wózki dziecięce w kompletach z nosidełkami – takie nosidełko przez krótki czas będzie spełniało rolę fotelika samochodowego do przewożenia małego niemowlaka. Foteliki samochodowe mają różne przeznaczenie. Kupując fotelik samochodowy należy zwrócić uwagę na jego kategorie wagową. Dziecko do 13 kg może być wożone w nosidełku, a do około 4. roku życia – w foteliku 9-18kg. Kolejne foteliki są przeznaczone dla starszych dzieci.

Foteliki samochodowe dla dzieci

Gdzie najlepiej kupić fotelik samochodowy dla dziecka? Najlepszym rozwiązaniem będzie sklep z fotelikami samochodowymi. Znajdziemy tam największy wybór fotelików, będą one wysokiej jakości, od renomowanych producentów. Foteliki możemy jednak kupić również w sklepach z artykułami dziecięcymi – również w komisach. Ponieważ jest to artykuł słabo zużywający się, nic nie stoi na przeszkodzie, by zadbany fotelik zakupić również w komisie. Jeśli zależy nam na nowym, ale jak najtańszym foteliku, można spróbować na którejś z promocji w marketach. Bardzo często można tam zakupić foteliki dobrych marek w niskich cenach. Dobrym rozwiązaniem jest też zakup fotelika w sklepie online – co jest najwygodniejszą opcją.

Największy wybór fotelików samochodowych znajdziesz w sklepie abcdomu24.pl

[Głosów:4    Średnia:3.3/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here